My Vám to zboží přivezeme...
...nebo některý z našich partnerů, případně si je můžete vyzvednout sami.
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí je možné v našem výdejním místě v Praze. Vyzvednout lze pouze objednávky, které již byly předem uhrazeny. O tom, že je Vaše zboží připraveno, Vás budeme informovat e-mailem nebo SMS.

Eliquidshop.cz
Bělehradská 1051/17, 140 00 Praha 4 – Nusle
Otevřeno: po – pá 9.00 – 18.00 h
Zásilkovna
Většinu našich zásilek přepravujeme pomocí smluvního partnera, společnosti Zásilkovna. Balíky doručuje běžně do 48 hodin kamkoli v ČR. Můžete si zvolit, zda je pro Vás pohodlnější převzít zásilku přímo ve Vaší firmě nebo v kterémkoli výdejním místě Zásilkovny. Všechny zásilky jsou pojištěny.

Seznam výdejních míst Zásilkovny.
DHL
Jsme smluvním partnerem společnosti DHL. Tuto přepravu využíváme zejména pro dopravu spěšných zásilek mimo ČR. Pokud požadujete od přepravní služby maximum, jsme společně s DHL schopni dopravit Vaši zásilku opravdu kamkoliv.
Vlastní doručení
Chcete se s námi vidět? Nebo máte nějaká specifická přání ohledně dopravy? Po domluvě s vámi jsme schopni zboží osobně přivézt kamkoliv v EU. Nonstop – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V tomto případě dokážeme téměř cokoliv. Je možné například naplánovat doručení na konkrétní čas, konkrétní osobě... Při té příležitosti můžeme rovnou probrat i Vaše další potřeby nebo si dát kafe.