Grafika a design
Začínali jsme jako grafické studio a stále jsme v tom dobří!
Jsme schopni navrhnout vzhled Vašich tiskovin, reklamních poutačů, bannerů, ale i třeba celé prodejny. Kromě toho se zabýváme také vývojem 2D a 3D objektů – od obalů po prezentační a výstavní systémy.

Naší specializací jsou navigační a orientační systémy. Potřebujete, aby Vás zákazník našel? Nebo našel Vaše zboží v obchodě? Nebo snad aby se návštěvník Vaší budovy či areálu neztratil? To je to, co umíme vyřešit od A do Z. Rádi se vyrovnáme i s velmi komplikovanými projekty, jako je navigace pro nevidomé nebo jinak handicapované spoluobčany. S námi nemusí být bludištěm ani úřad.

Grafikou však naše práce nekončí. Jsme schopni Vám nabídnout i špičkové služby v oblasti copywritingu, tvorby obsahu nebo překladatelské služby.
Tisk
Malonákladový, velkoformátový, digitální, ofsetový, tamponový, sítotisk, speciální... jakýkoli!
Kromě „obvyklých" tiskových postupů jsme ve spolupráci s našimi partnery schopni nabídnout i velmi specifické druhy tisku, jako jsou hlubotisk, ocelotisk a další. Samozřejmostí je celá škála dokončovacích procesů – např. parciální lakování, laminace, bigování, výsek, ražba, tvarový ořez, vazba...

Jsme připraveni uspokojit Vaše požadavky ať již potřebujete jeden jediný plakát, několik vizitek, nebo vydáváte časopis. Rádi tiskneme i na textil nebo na reklamní předměty.

Nebudeme Vás trápit cizími slovy, ani Vás zkoušet ze znalosti přípravy dat pro jednotlivé technologie. Prostě nám řekněte, co potřebujete, a my to zařídíme.
Zakázková výroba
Máte nějaký nápad? Vizi? Představu? My to vyrobíme.
Primárně se soustředíme na výrobu 3D log, vývěsních štítů, reklamních poutačů, stojanů, POS/POP materiálů a obalů. Už jsme ale vyráběli například i kryt mořského akvária.

Požadovaný produkt jsme schopni nejen vyrobit, ale i sami navrhnout, takže opravdu nepotřebujete nic než představu, jak má výsledný produkt vypadat.
Instalace a servis
Umíme věci instalovat i o ně pečovat; a umíme to zatraceně dobře.
Všechno, co vyrobíme/vytiskneme, umíme také nainstalovat. Nebojíme se ani složitých prací ve výškách nebo v jinak komplikovaném prostředí.

Zakládáme si na tom, že naše instalační služby jsou na nejvyšší možné úrovni. Můžete se na nás plně spolehnout a my Vás nezklameme. Profesionální montáž, úklid, ekologickou likvidaci odpadů a slušné chování považujeme za samozřejmost. A kdyby se náhodou přece jen něco pokazilo, jsme pojištěni proti námi způsobeným škodám.

V případě nutnosti jsme schopni zajistit i navazující profese – malíře, zedníky, elektrikáře, nábytkáře, podlaháře..., proto umíme zakázku realizovat jako celek. Jestliže potřebujete například před umístěním nového vývěsního štítu vymalovat, klidně to nechte na nás.
Logistika a distribuce
Představte si tu nejkomplikovanější dodávku jaká Vás napadne. Máte? Super, kam Vám máme poslat nabídku?
Naše služby tiskem nebo výrobou nekončí. Jsme schopni zboží poskládat, zkompletovat, zabalit, skladovat a v neposlední řadě dopravit.

Vaši zakázku umíme například zkompletovat z komponent z různých zdrojů a dopravit na více míst ve stejný čas. Typickým příkladem jsou partneři, pro které zajišťujeme dodávky jejich merchandisingu. Hlídáme skladové zásoby, při poklesu pod dohodnutý limit vyrobíme nebo zajistíme dodávku dalšího zboží, a pokud chcete někomu zaslat dárek, stačí nám jeho adresa. Zboží přijde personalizované dle potřeby, v obalu ve Vašich barvách a Vy se můžete v ušetřeném čase věnovat tomu, co je pro Vás důležité.